Hakkımızda

MLNinsan Eğitimleri:   Motivasyon   Liderlik  + insan   Nitelik     Eğitim Kalpte Başlar..." Bu duygularla başladık eğitimlere. O kadar çok ihtiyacımız varmış ki sevgiyle söylenen sözlere her eğitimde bunları bir kez daha görüyoruz. Her yerde defalarca zikredilen ve yeterince önem verilmediğini belirtiriz. Peki verilen eğitimlerin başarısı nerede saklıdır. Neden birilerinin verdiği eğitim çok kalıcı iken birilerinin verdikleri saman alevi gibi uçup gider. Bu işin sırrı nedir? İşte tam burada tüm dünyadaki insanların ortak özelliği olan "insan olgusu" ve "kalp" aklımıza geldi.Ve kalbe girebiliyorsanız her ne yaparsanız yapı o kalp durana kadar orada saklı kalacaksınız demektir.
 
Biz de ; "EĞİTİM KALPTE BAŞLAR..." düşüncesiyle önce kedi kalbimizi doldurmaya çalıştık ve sonra da eğitim deryasında her kesin alabileceği kadar bilgileri ve duyguları aktarmaya çalışıyoruz. "Öğrenemeyen İnsan Yoktur, Öğretemeyen İnsan Vardır..."düşüncesini özümseyerek her defasında çuvaldızı kedimiz batırdık. Dünyanın giderek küçüklüğünü düşünerek rekabet ortamında her şeyin zor olacağını bilerek içte, samimi ve sürekliliği hedef edindik. Paranın araç olduğunu esas amacın onu gerektiği gibi kullanılması gerektiği konusunda bilgilerimiz paylaştığımız firmalarımıza ve kurumlarımıza aktarmaya çalışıyoruz. Çeşitli konularda verdiğimiz eğitimlerimizin başarısı kalbe girmekten geçiyor. Her ne olursa olsun; İnsan odaklı, Müşteri odaklı Personel odaklı Çalışmamız gerektiğini eğitimlerimizde vermeye çalışıyoruz. Başarı ayrıntılarda gizlidir. İnanmak ise bu ayrıntılardan sadece birisidir.
 
Şayet sizler çalıştığınız kuruma, ülkeye ve çalışanınıza güvenir ve inanırsanız hiçbir engel sizin için engel değil fırsat olacaktır. Hastalıkların çarelerini inceleyerek ve teşhis ederek bulduğumuza göre  şirketler veya kurumlarla ilgili eksiklikleri ,sonları veya gelecek planları şirketleri tanıyarak yapıyoruz. Özellikle rakiplerini tanımak ve hedefleri doğrultusunda yürümek yine başarıyı getirecektir. Peki meslektaş ya da rakiplerim hakkında; Nasıl tanıyabilirim? Neler yapmalıyım? Bir adım öne çıkmak için neler yapmalıyım? Şirketimin ya da kurumum sürekliliğini nasıl sağlayabilirim? Hem şirketim, hem personelim hem de müşterimi nasıl memnun edebilirim? Hızlı gelişen dünya da gelişime nasıl ayak uydurabilirim? Bu ve bunun gibi çeşitli kaygıları eğitim ile planlayarak karınca misali adım adım çalışmalar yaparak şirketlerimiz gelişimize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Özellikle "maaşım oranında ben de bu şirketin ortağıyım" düşüncesini çalışanların kalbine girerek oluşturmaya çalışıyoruz. Eğitimlerle personelini geliştiren firmalar diğer rakiplerine göre bir adım önde olmuşlardır.
 
Unutulmamalıdır ki personele yapılan yatırım firmaya yapılan yatırımdır. Ayrıca gerek çalışanların gerekse müşterilerin günlük hayat koşuşturmasından ayrı olarak kültürel faaliyetlerin de verimliliği artırdığını düşünmekteyiz. Ve bu bağlamda tiyatro, sinema ve buna benzer kültürel faaliyetlerin planlı bir şekilde yapılmalıdır. Eğitimlerin tüm konularının dalları ile ilgili olmasına gerek yoktur.Ev yaşantısında başarı dünyasındaki başarıyı desteklemektedir.O sebepten verilen eğitimlerde sadece ortamında kullanacakları eğitimleri değil aile ortamında da farkındalığı hedefledik. Kalite bir bütündür. Felsefesini özümsedik ve kalbe girmenin önemini sürekli vurgulamaktayız. Her şeyi ve her yerde öğreniyoruz."Ben bunu zaten biliyorum" diyoruz ama ne kadarını uyguluyoruz. İşte bu duygulardan doğdu MLNinsan eğitim sistemi. Diğer eğitim sistemlerinden ne farkı var diyeceksiniz.Evet işini iyi yapanların önünde saygıyla eğiliyoruz öğretilen her kelime olumlu olduğu sürece çok önemlidir.Biz eğitimlerimizde kalbe girmeye çalışıyoruz.Karınca misali niyetimiz belli.
DİĞER BAŞLIKLARIMIZ
Mln İnsan Eğitim Sistemi

Mln İnsan Eğitim Sistemi

MLNinsan Eğitimleri: Motivasyon Liderlik + insan Nitelik Eğitim Kalpte Başlar... Bu duygularla başladık eğitimlere. O kadar çok ihtiyacımız varmış......

8612 kez görüntülendi
Mln İnsan Eğitim Sistemi
Mln İnsan Mln İnsan Valid CSS!
Copyright © 2011-2022 Mln İnsan Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım